İzolasyon
Dekorasyon
Anasayfa
Ambalaj
İletişim
TEKNOİZOLASYON Türkiye'nin EPS Üreticisi
>
>
Teknoizolasyon
Hakkımızda

2016 yılında Mersin – Tarsus Organize Sanayii bölgesinde faaliyete başlayan firmamız Teknoizolasyon 11,000 m2’ lik toplam alana ve 4,000 m2 lik kapalı alana sahiptir.

Firmamız EPS ürünlerinde; İzolasyon, dekorasyon ve ambalaj üretiminde en üstün yerli üretim kapasitesi ile her geçen gün bayii ağımıza yenilerini ekleyerek ailemizi büyütmeye devam etmektedir.

EPS Üretimi
Çevreye Duyarlı Üretim

Yüksek kapasiteli ve tam otomatik enjeksiyon makinelerı ve blok makinesı ile üretim hatlarımızla, 10 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz EPS tecrübesini birleştirip; Mart 2016’de üretime ve satış faaliyetlerimize başladık.

Üretim kalemlerimiz; EPS tam ve yarım blok, board, dekoratif tavan kaplama, köşe ürünleri, dekoratif fuga, kartonpiyer, yerden ısıtma, fide viyol’ ü ve balık kutusu bulunmaktadır.

Enerji verimliliği ve çevre duyarlılığına önem veren firmamızda, elektrik ihtiyacımızı güneş panelleri ile sağlamaktayız. Bu açıdan sürekli olarak gerek elektrik, gerek doğal gaz tüketimlerimizi en verimli hale getirmek için çalışıyoruz.

Piyasadan aldığımız geri dönüşlerle, ürün ağımıza yeni ürünler eklemek için ar-ge çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Teknoizolasyon Her Yerde!

Mersin Tarsus Organize Sanayi’de bulunan üretim tesisimiz ve yüksek üretim kapasitemizle müşterilerimiz bize, biz de onlara her an kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir noktasına ulaştırmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Ürünlerimizi yalnızca Türkiye’nin tüm şehirlerine ulaştırmakla kalmıyor, Güney Afrika, Rusya, Irak, Suriye, Gürcistan gibi pek çok ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz.